Menu

سیم تفلون نقره اندود چیست؟ و بررسی آن

 

سیم تفلون نقره اندود از دسته سیم هایی است که در برابر حرارات و دماهای بالا مقاوم هستند. ساختار این نوع سیم ها به شکلی است که روی سیم اصلی یک عایق یا روکش تفلونی کشیده می شود که می تواند نقره اندود، نیکل و یا قلع باشد. در ادامه بررسی کامل به این نوع سیم ها می پردازیم و محصولات مرتبط با این نوع سیم را معرفی میکنیم.

سیم تفلون نقره اندود چیست؟

نوعی سیم است که برای دمای بالا کاربرد دارد. یعنی به این صورت که از 80- درجه سیلسیوس تا 250 درجه را به طور معمول می تواند تحمل کند. بنابراین کابل یا سیم تفلون نقره اندود را محیط هایی که درجه حرارت بیشتری دارند و احتمال آتش سوزی در آنجا زیاد است استفاده می شود. اگر احساس می کنید کارگاه یا محیطی که شما هستید نیاز به چنین سیم هایی است. با بخش فروش سایت سیل کیبل در تماس باشید تا آنها شما را راهنمایی کنند.

 

"<yoastmark

 

این سیم  چه ویژگی هایی دارد؟

سیم های تفلون شده برای بسیاری از وسیله های برقی هم نیز کاربرد دارد. به دلیل اینکه نه تنها در برابر حرارت و آتش مقاوم است بلکه در برابر سایش و خوردگی هم نیز مقاوم است. و علاوه بر این در برابر رطوبت هم مقاوم است.

سیم نقره اندود

سیم نقره اندود

در مقایسه با سیم های دیگر که برای درجه حرارت بالا ساخته شده اند، سیم به دلیل روکش نقره ای از ثبات حرارتی خوبی برخوردار است. و همچنین در برابر فشار مکانیکی، مقاوت در برابر سایش و همچنین عایق الکتریکی نیز هست. سیم های مسی نقره اندود دارای ویژگی های مقاومت و خوردگی و همچنین آتش را دارند.

این سیم در چه مکان هایی کاربرد دارد؟

سیم تفلون به دلیل ویژگی های خوبی که دارد. در مکان های گسترده ای می تواند کاربرد داشته باشد. در محیط های صنعتی و الکترونیکی کابل تفلون برای جلوگیری از نوسانات و تغییرات دما بسیار کاربردی است.

در صنعت لوازم خانگی، سیم تفلون نقره اندود برای سیم کشی داخل کولر، داخل اجاق گاز، دستگاه های مایکروویو، بخاری های برقی، وسایل روشنایی و… شرکت سیل کیبل تولید کننده سیم تفلون نقره اندود است. اگر شما یک تولید کننده لوازم خانگی و یا شرکتی دارید که نیاز انبوه به سیم تفلون نقره اندود دارید می توانید با ما در تماس باشید.

این سیم با کیفیت و ارزان را از کجا بخریم؟

تا این قسمت احتمال می دهیم که با این نوع سیم کاملا آشنا شده اید. و درک بهتری از این نوع سیم دارید و اگر سوالی در این رابطه برایتان پیش آمد می توانید از طریق تماس با ما سیل کیبل در تماس باشید تا همکاران قیمت دقیق و بروز محصول را در اختیار شما قرار دهند.

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now